It is currently Fri Mar 29, 2024 10:21 am


lista bugów w grze

lista bugów w grze

Postby bik79 » Tue Dec 09, 2014 9:02 am

Po 40h gry i zdobyciu 19/20 osiagnieć (niestety dzięki bugowi w grze nie mogłem zdobyć Epilogue: We made it!

1. Szafa na ostatnim piętrze po lewej w łazience z wanną w domu bazowym nie dała się otworzyć. Grzebie wytrychem doszło do 100% miga i wisi. Restart nie daje nic
a) podobnie szafy w bliźniaku oraz willi. Wszystkie po lewej stronie na ostatnich piętrach budynków.

2. Zawiechy po wybudowaniu np. kuchnia. Znikało wszystko do wyboru. Marvinem. Pomógł restart gry.

3. Wracam z nocy i info: Noc mineła spokojnie. Wyłączam grę wracam do niej po paru godzinach. Info: "Marvin nie czuje się dobrze. Musimy mieć go na oku." Patrze on ranny. Skoro kończę grę w danym punkcie niech on będzie taki sam jak wracam.

4. Błędy w ocenie ilości.
a)"Potrzebne nam jedzenie" po co w przypadku kiedy mam 17 mięsa, 12 konserw, warzyw i wódy nawet nie licze tyle ich jest.
b) "Nie ma już fajek" - fajek mam od cholery - nikt nie pali

5. Wszyscy są uparci.
a) Mam 3 fotele i 2 krzesła. Czterech bohaterów koniecznie chce siedzieć na jednym fotelu jednocześnie. I stoją jak te barany
b) W magazynie na parterze "bandyta" nie może zdecydować sie czy przechodzi przez drzwi a moze się cofnę? Nie! Idę...a moze nie....
c) Romam leży śmiertelnie ranny opatrzony i sie kuruje. Ogólnie wrak bo jeszcze zima i chory. Daje koniec dnia i info: Marvin z Romanem sie pobili. Marvin ranny. o_O? Roman daje czadu.

6. Gitara. Daje coś oprócz brzdękania jak kogoś wyśle aby na niej grał? Nigdy jeszcze nikt sam do niej nie podszedł. To samo z radiem. Może postacie mogłyby same do niego podchodzić? Łóżka. Może kiedy na nich śpią niech każda postać leży inaczej? To nie wojsko że trzeba ukłądać się wg wzoru :)

7. Panowie te post pisze bo wkurzyło mnie to, że właśnie zaparzyłęm sobie kawę siadam do gry aby zdobyć ostatnie osiągnięcie i co się dzieje:
34 dzień pukanie do drzwi koleś prosi o pomoc bratu który dostał kulkę od snajpera-wysyłam prawniczkę. 3 pozostałych ogarnia na luzie chate bo mam full wszystkiego i nic do roboty. Daje koniec dnia a tu KONIEC WOJNY i epilogi lecą 3 POSTACI. Gdzie prawniczka???????? I automatycznie nie zdobyłem osiagniecia We made it! Bo skoro logicznie jej nie ma to może nie żyje??? Oraz koniec wojny po 34 dniu? Zawsze mam 43-44...

Na STEAMIE nie pokazuje jakich osiągnieć brakuje do zdobycia. Zostało mi jedno (ta nie gadaj....) i za cholere nie moge dowiedziec sie co to. W innej mojej grze moge dowolnie bez problemu patrzeć co mi zostało do zbobycia a co już mam. No i tylko 20 osiągnieć? Mało. Można je zrobić wszystkie za pierwszym podejsciem do gry i ukończeniu jej. Ogólnie gra jest świetna ale niektóre bugi są irytujące. Jeszcze bo ostro działacie. Nie spocznijcie na laurach bo dobre recenzje w mediach i wzrost akcji spółki to też dzięki takim jak my którzy tłuką w gry po 500h.

Jeżeli można proszę o wytłumaczenie o co chodzi z osiagnieciem "We made it!"

/RM
bik79
 
Posts: 2
Joined: Tue Dec 09, 2014 8:21 am

Re: lista bugów w grze

Postby Borys » Wed Dec 10, 2014 2:35 pm

"We made it!" przyznawane jest za przeżycie wojny z wszystkimi początkowymi postaciami.

1, 4, 7 - sprawdzimy
2, 5 - potrzebne byłyby dokładniejsze informacje (save'y najlepiej)
3, 6 - tak jest, być może kiedyś będzie inaczej :)

Dzięki!
Borys
 
Posts: 299
Joined: Fri Nov 21, 2014 2:52 pm

Re: lista bugów w grze

Postby bik79 » Thu Dec 11, 2014 12:45 pm

No właśnie. Wszyscy przeżyli. Doszedł mi Marvin w trakcie rozrywki. W grupie miałem prawniczkę i Romana na starcie doszedł Borys i Marvin. Wszyscy cali i zdrowi do zakończenia wojny. Jak pisałem wyzej prawniczkę wysłałem na misję z rannym bratem i nie wróciła bo był koniec wojny. No nic! Gram od nowa :)
bik79
 
Posts: 2
Joined: Tue Dec 09, 2014 8:21 am

Re: lista bugów w grze

Postby Borys » Thu Dec 11, 2014 4:37 pm

Ta pluskwa nie powinna już się dawać we znaki po najbliższej łatce.
Borys
 
Posts: 299
Joined: Fri Nov 21, 2014 2:52 pm


Re: lista bugów w grze

Postby wimspree » Mon Oct 10, 2022 3:52 am

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
wimspree
 
Posts: 108747
Joined: Sun Jun 12, 2022 7:20 am





Return to Let us know about bugs and tech issues in TWoM

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests