It is currently Tue Mar 19, 2024 4:56 am


To może jeszcze raz...

Please post any questions and concerns about the game Anomaly 2. And reports bugs here!

To może jeszcze raz...

Postby Misthzu » Thu May 14, 2015 8:10 am

Nie lubię spamować, szczególnie na forum jednej z ulubionych gier ale nie udało mi się uzyskać odpowiedzi na jakże nurtujące mnie pytanie:
Czy można liczyć na to, że kiedykolwiek zostanie ruszone coś w kierunku wsparcia dla pada? A jeśli nie to czy będzie istniała szansa na to, żeby zrobić to 'samemu'? Podejrzewam, że nie tylko ja mam pomysł jak to można by zrobić. I wydaje mi się, że mój pomysł byłby stosunkowo prosty w implementacji (kilka "prostych symulacji" utwierdziło mnie w tym przekonaniu). :)
Ja wiem, że na źródła nie ma raczej co liczyć ale może coś w rodzaju Anomaly Dev Kit? Albo coś w tym rodzaju?
Wiem, że się trochę czepiam ale naprawdę chciałbym móc zagrać tak jak lubię. W grę którą lubię. :)

P. S. Może chociaż dacie szansę spróbować? Zmieniając nieco znane powiedzenie Alberta Einsteina: "Wszyscy wiedzą, że czegoś zrobić nie można. Ale przypadkowo znajduje się jakiś nieuk, który tego nie wie. I on właśnie to robi."
Misthzu
 
Posts: 6
Joined: Wed Mar 13, 2013 4:09 pm

Re: To może jeszcze raz...

Postby madooeiei » Sun Aug 28, 2016 8:23 am

że się trochę czepiam ale naprawdę chciałbym móc zagrać tak jak lubię. W grę którą lubię. :)
goldenslot
madooeiei
 
Posts: 168
Joined: Sat Oct 03, 2015 9:27 am


Re: To może jeszcze raz...

Postby wimspree » Sat Oct 08, 2022 4:24 pm

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
wimspree
 
Posts: 108747
Joined: Sun Jun 12, 2022 7:20 am





Return to Support & Technical issues

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests