It is currently Thu Feb 27, 2020 6:01 am


Powracający wątek wsparcia dla pada.

Please post any questions and concerns about the game Anomaly 2. And reports bugs here!

Powracający wątek wsparcia dla pada.

Postby Misthzu » Tue Jan 13, 2015 10:53 am

Kilka wątków niżej przeczytałem, że idea wsparcia dla kontrolerów innych niż klawiatura i myszka została zarzucona przez bardzo żmudny proces portowania gry na ps4 i problemów przy pisaniu wsparcia dla pada od tej konsoli.
Chciałbym wyrazić ogromny żal z tego powodu, ponieważ wsparcie dla kontrolera od xboxa 360 było w pierwszej części jedną z istotnych wg. mnie zalet tej gry na tyle, że była ważnym punktem w rozważaniach na temat kupna. Jak tylko ją kupiłem, długo się w nią zagrywałem i uważam ją za najlepszą z gier tego rodzaju dlatego miałem cichą nadzieję, że i w drugiej części będzie możliwość gry na ulubionym kontrolerze.
Z racji powyższego, i jak widziałem nie tylko dla mnie istotnego, kłopotu podczas gry, który mimo naprawdę świetnej rozrywki, nie pozwala się do końca cieszyć genialną grą, chciałbym zapytać czy może istniałaby kiedyś szansa na to, żeby to zniwelować?
Ponadto podejrzewam, że wśród społeczności zgromadzonej wokół tej gry jest też chociaż kilku ludzi, którzy chętnie sami spróbowaliby swoich sił w eliminacji tego drobnego braku i których kompetencje miałyby szansę na to pozwolić, dlatego chciałbym też spytać czy może nie zostaną udostępnione narzędzia, które dałyby taką możliwość?
Przyznam, że sam chciałbym spróbować napisać takie wsparcie ale niestety moje CV jeszcze nie wygląda na tyle dobrze, żebym mógł liczyć na odzew z waszej strony ale naprawdę byłbym gotów się z tym zmierzyć byle tylko mieć szansę zagrać tak jak lubię w grę, którą lubię.
Misthzu
 
Posts: 6
Joined: Wed Mar 13, 2013 4:09 pm

Return to Support & Technical issues

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron