It is currently Tue Dec 18, 2018 5:54 pm


Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Want to meet? :)

Re: Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Postby walkowiczbrz » Sun Mar 17, 2013 7:16 pm

walkowiczbrz (tak jestem kreatywny ;) )
walkowiczbrz
 
Posts: 2
Joined: Tue Mar 12, 2013 8:28 pm

Re: Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Postby pracalic » Mon Mar 18, 2013 9:45 pm

Mienia:
pawlo168 (a tak jestem kreatywniejszy od tego wyżej :))
pracalic
 
Posts: 9
Joined: Mon Mar 11, 2013 6:32 pm

Re: Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Postby ic4mdkpxiprc » Tue Mar 19, 2013 3:50 pm

ic4mdkpxiprc

(codziennie koło 20)
ic4mdkpxiprc
 
Posts: 2
Joined: Tue Feb 19, 2013 12:08 pm

Re: Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Postby The 47 » Wed Mar 20, 2013 9:06 am

czaplabodziak, nick: The 47 (no kto by pomyślał)
The 47
11 bit guy
 
Posts: 104
Joined: Mon Feb 25, 2013 4:33 pm
Location: Warsaw

Re: Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Postby Kingu » Wed Mar 20, 2013 12:47 pm

<1.SBS> StroggKingu
Kingu
 
Posts: 30
Joined: Tue Feb 19, 2013 12:40 pm

Re: Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Postby Damix22 » Fri Mar 22, 2013 6:33 pm

Damix22[PL]
Damix22
 
Posts: 2
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:21 pm

Re: Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Postby wasyllinio » Tue Mar 26, 2013 12:14 pm

wasyllinio
;p
wasyllinio
 
Posts: 1
Joined: Sat Mar 23, 2013 7:33 pm

Re: Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Postby Wojmanus » Wed Mar 27, 2013 3:50 am

wojmanus

Wogóle to ktoś w tę betę gra? O jakiej porze bym jej nie włączył, serwer nie znajduje chętnych do testowania.
Wojmanus
 
Posts: 2
Joined: Fri Mar 08, 2013 5:34 pm

Re: Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Postby irzykus » Wed Mar 27, 2013 10:49 am

Ja nikogo nie zaskoczę
irzykus
chętnie pogram tylko ja mam mało czasu więc najczęściej 23:00-01:00 jak coś to pisać :)
irzykus
 
Posts: 1
Joined: Mon Mar 11, 2013 7:44 pm

Re: Podajmy sobie swoje nicki na Steam.

Postby kurban255 » Fri Apr 19, 2013 1:08 pm

kurban255
kurban255
 
Posts: 12
Joined: Thu Mar 07, 2013 10:26 pm

PreviousNext

Return to Zagrajmy razem / Let's play together

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron