It is currently Thu Mar 28, 2024 1:36 pm


Fale uderzeniowe, umiejętności

Here you can talk about your towers tactics.

Fale uderzeniowe, umiejętności

Postby KubaW » Thu Mar 14, 2013 11:11 pm

Hej, nie wiem czy wiecie, ale po podwójnym kliknięciu na wieżę uwalniana jest fala uderzeniowa, która różnie wpływa na squad - rodzaj oddziaływania zależny jest od rodzaju wieży. Fale te zabierają jakąś część życia wieżom.

Po tym wstępie, chciałem się zapytać czy ktoś (oprócz członków 11bit studio) używa tych fal uderzeniowych? Jeżeli tak to w jakich sytuacjach.

Drugie pytanie to raczej do 11bitów, dlaczego nie ma żadnej wzmianki na ten temat w tutkach, ani o tym że jest taka możliwość, ani o tym jaka wieża ma jaki rodzaj fali.

Ostatnie moje pytanie dotyczy umiejętności który bierzecie na sam początek.
Ja zastanawiam się nad dwoma, - przyspieszona budowa lub ulepszona regeneracja.
Zastanawiam się głównie dlatego, że obie umiejki są fajne i ciężko wybrać, która będzie pierwsza, a która później (czyli jak dobra będzie).
KubaW
 
Posts: 72
Joined: Tue Feb 19, 2013 2:43 pm

Re: Fale uderzeniowe, umiejętności

Postby conar8 » Fri Mar 15, 2013 8:39 am

KubaW wrote:Hej, nie wiem czy wiecie, ale po podwójnym kliknięciu na wieżę uwalniana jest fala uderzeniowa, która różnie wpływa na squad - rodzaj oddziaływania zależny jest od rodzaju wieży. Fale te zabierają jakąś część życia wieżom.


Ciiii... nie rozgłaszaj tego bo się dowiedzą :D :P :P

KubaW wrote:Po tym wstępie, chciałem się zapytać czy ktoś (oprócz członków 11bit studio) używa tych fal uderzeniowych? Jeżeli tak to w jakich sytuacjach.


Ja czasem używam, ale rzadko bo zazwyczaj mam inną taktykę i zapominam o nich...

KubaW wrote:Drugie pytanie to raczej do 11bitów, dlaczego nie ma żadnej wzmianki na ten temat w tutkach, ani o tym że jest taka możliwość, ani o tym jaka wieża ma jaki rodzaj fali.


No właśnie jest w tutorialu w HOW TO PLAY... multiplayer..... oj nie czytało się dokładnie :P ;)
Na czym gram:
Windows 7 x64 PL
Intel dual-core E5700 3,00 GHz
NVIDIA GeForce GT 430
4 GB RAM
conar8
 
Posts: 170
Joined: Tue Feb 19, 2013 9:04 pm

Re: Fale uderzeniowe, umiejętności

Postby KubaW » Fri Mar 15, 2013 9:01 am

Poważnie?
Ja jak wchodzę w tutorial w trybie multi mam tylko Rules i Technologies, naciskając dalej po prostu wraca mi do menu trybu multi ^^'
KubaW
 
Posts: 72
Joined: Tue Feb 19, 2013 2:43 pm

Re: Fale uderzeniowe, umiejętności

Postby conar8 » Fri Mar 15, 2013 8:33 pm

KubaW wrote:Poważnie?
Ja jak wchodzę w tutorial w trybie multi mam tylko Rules i Technologies, naciskając dalej po prostu wraca mi do menu trybu multi ^^'


Nie tutorial w multi tylko w HELP i OPTIONS i tam masz HOW TO PLAY :)
to co jest w multi to jest znikoma cząstka tego właśnie z tamtego smaouczka...
Na czym gram:
Windows 7 x64 PL
Intel dual-core E5700 3,00 GHz
NVIDIA GeForce GT 430
4 GB RAM
conar8
 
Posts: 170
Joined: Tue Feb 19, 2013 9:04 pm

Re: Fale uderzeniowe, umiejętności

Postby KubaW » Fri Mar 15, 2013 8:46 pm

Faktycznie! cofam w takim razie swoje drugie pytanie pytanie.
KubaW
 
Posts: 72
Joined: Tue Feb 19, 2013 2:43 pm

Re: Fale uderzeniowe, umiejętności

Postby machonski2 » Mon Sep 16, 2013 7:16 pm

[quote="KubaW"]Hej, nie wiem czy wiecie, ale po podwójnym kliknięciu na wieżę uwalniana jest fala uderzeniowa, która różnie wpływa na squad - rodzaj oddziaływania zależny jest od rodzaju wieży. Fale te zabierają jakąś część życia wieżom.
Dzięki :P
machonski2
 
Posts: 1
Joined: Mon Sep 16, 2013 3:21 pm

Re: Fale uderzeniowe, umiejętności

Postby HBK » Fri Feb 06, 2015 11:17 am

Myślę, że taktyka ma plusy i minusy. Na małej mapie jeszcze może się sprawdzić, bo przeciwnik nie ma pieniędzy na wytrzymałe jednostki, więc możesz za pomocą zwykłych fal i regenu zmusić skład do wypstrykania się z umiejek, ale na większych mapach nie ma opcji, żeby to przeszło to raz, a dwa, tak jak mówi KubaW - taktyka dobra tylko na pcozątkujących.
Decrease your exam stress by using our latest spanish programs.com and best quality caltech.edu and Southern California University of Health Sciences
HBK
 
Posts: 1
Joined: Fri Feb 06, 2015 11:16 am

Re: Fale uderzeniowe, umiejętności

Postby madooeiei » Thu Aug 11, 2016 9:58 am

Fale te zabierają jakąś część życia wieżom.
Dzięki :P
จีคลับ
madooeiei
 
Posts: 168
Joined: Sat Oct 03, 2015 9:27 am


Re: Fale uderzeniowe, umiejętności

Postby Olivka2 » Tue Aug 02, 2022 11:39 pm

Bardzo ciekawa sprawa.

___________
https://testcovid.pl
Olivka2
 
Posts: 34
Joined: Tue Mar 29, 2022 10:40 pm

Next

Return to Taktyki Wież / Towers Tactics

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron