It is currently Tue Jun 25, 2024 7:00 am

Ən yeni hobbiniz nədir?

So here we talk about anything that touches technical issues of Anomaly Warzone Earth for your PC and / or Mac computer and consoles (X360, PS3) as well. Please ask for technical support here.

Ən yeni hobbiniz nədir?

Postby Pikachuuu » Thu Nov 10, 2022 7:02 pm

Salam, paylaşmaq istədiyiniz yeni hobbiniz və ya fəaliyyətiniz varmı? Başlayaq: at sürməyə təzəcə başladım, çox həyəcanlıdır
Pikachuuu

Re: Ən yeni hobbiniz nədir?

Postby Anniiss » Thu Nov 10, 2022 8:13 pm

Oh, mənim yeni hobbi kimi təsvir edə biləcəyim bir neçə son fəaliyyətim var. Qumarın mənə ən yaxşı emosiyaları verdiyini tapdım https://buqelemun.com/bk-1win-az-da-qeydiyyat-1win-az-bukmeker-kontorunda-qeydiyyat-v%c9%99-idman-m%c9%99rcl%c9%99ri/ , mən o kortəbii udmaq və ya uduzmaq hissini sevirəm, bu mənə bir az asılılıq verir, mən də ailəm üçün bir az yemək hazırlamağa başladım, buna görə də bu indi mənim yeni ikinci hobbim
Anniiss

Re: Ən yeni hobbiniz nədir?

Postby bojasboss » Fri Nov 11, 2022 10:10 am

Bu yaxınlarda qaçış, üzgüçülük və idman zalı kimi daha çox idmanla məşğul olmağa başladım! Bəli, mən də qumar oynamağı sevirəm, amma bunun mənim yeni hobbim olduğunu deyə bilmərəm, çünki uzun müddətdir məşğul oluram!
bojasboss

Return to Anomaly Warzone Earth technical issues & support for: PC, Mac, X360 and PS3